انتشار رسمی تصاویر ولوو XC60 پولستار 2018

با انتشار رسمی تصاویر ولوو XC60 پولستار 2018 بسیاری از مشتاقان این برند سوئدی تمایل دارند جزئیات بیشتری از این خودرو دریافت کنند.

ولوو XC60 مدل 2018 در نسخه فول با قدرت ۴۰۰ اسب بخار، خودرویی کند و تنبل نیست. اما افرادی که خواهان قدرتی بیشتر هستند می‌توانند سری به گاراژ پولستار بزنند زیرا این بازوی پرفورمنس ولوو در حال ارائه‌ی پکیج قوای محرکه برای کراس اوور کامپکت سوئدی است. اگرچه که این پکیج یک دگرگونی کامل محسوب نمی‌شود اما گفته می‌شود تجربه رانندگی بسیار بهتری را ایجاد می‌کند.

انتشار رسمی تصاویر ولوو XC60 پولستار 2018

البته تنها ۲۱ اسب بخار افزایش رخ داده اما این میزان قدرت برای برابری با XC90 با همان قوای محرکه کافی بوده و هر دو را به قدرتمندترین نمونه‌های جاده‌ای تاریخ ولوو بدل کرده است؛ اما قدرت ۴۲۱ اسبی XC60 باعث شده این خودرو سریع‌ترین ولووی تاریخ نیز نامیده شود.

ولوو XC60

معاون بخش تحقیق و توسعه پولستار گفته است: XC60 جدید پایه و اساس عالی برای کار روی شاسی دینامیک و قوای محرکه محسوب می‌شود. این خودرو با تیونینگ پولستار یک مدل واقعی برای راننده به شمار می‌رود.هدف ما ایجاد پرفورمنس مفید برای استفاده در شرایط رانندگی روزمره برای مالکانی است که تجربه رانندگی بهتری را می‌خواهند.

منبع : پدال

بیشتر بخوانید :

نسل جدید ولوو V40 در راه است

ولوو XC60 2018 و سیستم ترمز هوشمند این خودرو

پولستار 1 ، در معرض دید اروپایی ها قرار گرفت

شاسی بلند کوچک ولوو در راه است