وقتی موستانگ ۲۰۱۸ همسایه خوبی برایتان می شود!

همه ما فورد موستانگ را به عنوان نماد خودروی عضلانی امریکایی می شناسیم. این خودرو در سرتاسر جهان خاص خودش را دارد و در سال گذشته نیز عنوان پرفروش ترین خودروی اسپرت جهان را از آن خود کرد.

امکانات، قابلیت ها، هندلینگ و پیشرانه قدرتمند آن، همگی از خصیصه های جدا نشدنی این خودرو هستند. همچنین این خودروی اسپرت امریکایی برای هر چه بیشتر نشان دادن ذات خشن و اسپرت خود به عاشقان ماسل کار فورد، فشردن پدال گاز همراه با غرش خوفناکی است که از جمله ویژگی های این نوع خودروها نیز محسوب می گردد.

موستانگ از سیستم اگزوز قوی نیز برخوردار بوده و صدای غرش موتور پر قدرت آن که از لوله های اگزوز این خودرو خارج می شود گرچه برای طرفداران فورد گوش نواز و لذت بخش است اما در عین حال ممکن است در برخی اوقات برای برخی از افراد آزار دهنده باشد، مثل صبح زود، یا موقع استراحت افراد، موجب برهم خوردن آرامش همسایه ها گردد.

از این رو فورد در موستانگ ۲۰۱۸ سیستمی را تعبیه کرده است که در چنین مواقعی به منظور جلوگیری از آزار همسایه ها، راننده به طور دستی می تواند میزان صدای اگزوز خودروی موستانگ را کنترل کند و به میزان قابل توجهی صدای آن را پایین آورد.

کمپانی فورد تیزری در این رابطه آماده کرده تا علاقه مندان موستانگ با این سیستم جدید فورد که این ماسل کار را همسایه خوبی برای دیگران می کند آشنا کند. در ادامه کلیپ زیبای زیر را تماشا نمایید.

مطالب مرتبط :

شورلت کامارو ۱۱۰۰ اسبی به جنگ دوج دیمون می رود!